Warsztaty

Warsztaty

Co cechuje moje warsztaty?
Zdecydowanie wielowymiarowość. Sama nie żyję koncepcjami, a doświadczeniami. Rozpoznając naturę umysłu i naturę rzeczy zrozumiałam, że nie ma niczego co byłoby stałe i niezmienne. Prowadząc warsztaty sięgam jednak do wielu koncepcji wschodu takich jak medycyna chińska, filozofia buddyzmu, hinduizm, ale także wiedzy udrowicieli z hawajów, a nawet zachodniej psychologii. Zdobyta przede mnie wiedza i doświadczenia są aktualne tylko wtedy, gdy są skuteczne. Uczestników swoich warsztatów zachęcam do sprawdzania różnych podejść, robienia własnych doświadczeń i sprawdzania ich skuteczności. Skoro o skuteczności mowa…
Skuteczność. O czym świadczą opinie uczestników i zmiany w ich życiu, które następują po warsztatach. Skuteczność jest miarą prawdy. Na warsztatach odpowiadam na aktualne potrzeby uczestników, konfrontując stare prawdy i prawa z teraźniejszością.
Prostota przekazu. Daleko mi do stawiania siebie w roli wyroczni i głosiciela prawdy ostateczniej (istnienie tej drugiej z resztą sama neguję). Na moich warsztatach zazwyczaj zasiadamy w kręgu, którego zasadą jest równość. Co za tym idzie? Dostrojenie się do grupy i dobranie odpowiedniej drogi przekazu. Modalność w przekazie uniwersalnej wiedzy. Zarządzanie informacją w taki sposób, by była przystępna dla każdego z uczestników.
Praktyczność. Czyli wiedza o wielowymiarowości istnienia, która ma zastosowanie w życiu codziennym, w relacjach, w kreowaniu swojej rzeczywistości, zdobywaniu pewności siebie. Inny wymiar praktyczości to także czas na ćwiczenia praktyczne i rozpoznanie natury procesów przez doświadczenie.
Wymiana energetyczna. Moja otwartość względem grupy, która niesie za sobą nie tylko wymiar fizycznej obecności czy wypowiadanych słów. Każde spotkanie jest wymianą energetyczną. Na warsztatach dzielę się także sobą, swoją historią i sercem.
SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE TERMINY
Jestem otwarta na współpracę warsztatową z innymi osobami, szczególnie pracującymi z wszelaką ekspresją, a także organizację warsztatów w innych miejscach w Polsce.
Zapraszam do kontaktu: kontakt@namastemedicine.pl