O mnie i o mojej misji

Nazywam się Aleksandra Langiewicz, jestem terapeutką holistyczną i przewodniczką do wyższych stanów świadomości. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, terapeutką thetahealing, channelerem kronik Akaszy, instruktorką medytacji oraz naturoterapeutką. Jestem także magistrem fizjoterapii. Fascynuje mnie złożoność, a zarazem prostota istnienia.

Moją misją jest przypomnienie o tym kim jesteśmy w swojej esencji. Abyśmy odzyskali kontakt ze sobą samym i swobodnie wyrażali prawdę swojego serca. Moim celem jest jest pokazanie, że duchowość nie jest oderwanym fragmentem naszego życia. Duchowość istnieje w każdej chwili dnia codziennego. Nie sztuką jest udać się na odosobnienie w Himalaje, sztuką jest wejść w tłum ludzi i nie stracić cnót serca.

W tym celu stosuję szereg technik i narzędzi, które jednak ostatecznie mają obnażyć prawdę o naszej naturze. Obok rozbudzania  świadomości, prowadzę także terapię opartą na odszukiwaniu przyczyn obecnego stanu zdrowia czy blokad życiowych, a następnie pomagam w uwolnieniu tych wzorców poprzez pracę z podświadomym umysłem w stanie theta. Przekazuję informacje od przewodników duchowych, nauczycieli i istot światła o ścieżce i celu duszy. Wspieram zabiegami bioenergetycznymi, a także w zmianie nawyków myślowych. Pracuję także wdrażając praktyki cielesno-duchowe jak joga czy taniec ekstatyczny (intuicyjny) w celu poprawienia przepływu energii witalnej w ciele.

 

 

„To, co staje nam na drodze – staje się drogą.”

– Marek Aureliusz

Kieruje mną przede wszystkim moja intuicja. Jestem osobą jasnoczującą, jasnomówiącą i jasnosłyszącą, z pewnym zakresem jasnowidzenia. Za moimi umiejętnościami, czy darami stoi wewnętrzna integracja z tym kim jestem w swojej esencji, zrozumienie natury istnienia, głębokie procesy uzdrawiania samej siebie, współczujące serce, ale także wiedza usystematyzowana przez psychologów, bioterapeutów, mistyków i przewodników duchowych, również tych spotkanych podczas podróży w Indiach. 

Naszym naturalnym stanem zdrowia jest chwiejna wewnętrzna równowaga, której przejawami są zdrowe ciało, witalność oraz odczuwana radość i satysfakcja życiowa. Mogę być Twoim drogowskazem i inicjatorką o Twojej wewnętrznej integracji i zdrowia, jednak to Ty robisz decydujący krok, którym na samym początku jest decyzja o chęci spotkania się ze sobą w prawdzie.

Cieszę się, że tu jesteś. To znaczy, że poszukujesz. A kto szuka nie błądzi. A kto pyta, jest głupi tylko przez chwilę. Każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. Chętnie wesprę Cię w Twoich pierwszych krokach. 

W razie pytań, zapraszam do kontaktu: kontakt@namastemedicine.pl

Wybierz formę współpracy: