O mnie

Aleksandra Langiewicz

Jestem fizjoterapeutką zafascynowaną terapiami naturalnymi, poszerzam swoją wiedzę studiując w Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku Terapie Naturalne, uczestnicząc w wielu kursach z zakresu fizjoterapii i osteopatii, warsztatach ukierunkowanych na integracje psychoemocjonalną. Naukę czerpię z każdego nowego doświadczenia w życiu, każdej podróży i relacji.

Pasja do kultywowania świadomego, zdrowego stylu życia, fascynacja holistycznym podejściem do zdrowia spowodowała, że zapragnęłam sięgnąć po więcej. Takim sposobem wyruszyłam w dwumiesięczną, samotną podróż do Indii ukierunkowaną na rozwój własnych umiejętności. Pobierałam nauki z zakresu jogi, pranajamy, ukończyłam warsztaty kundalini jogi, indywidualny nauczycielski kurs medytacji. Brałam także udział w inspirujących spotkaniach z przewodnikami duchowymi, niejednokrotnie spotykając ich na swojej drodze w najmniej oczekiwanym momencie.
Właśnie ta podróż spowodowała, że powstał niniejszy blog i obudziła się we mnie ze zdwojoną siłą tęsknota za podróżami otwierając nowy rozdział w życiu.

Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się, czytaj, inspiruj, pisz i pytaj.