O mnie i o mojej misji

Nazywam się Aleksandra Langiewicz, jestem terapeutką holistyczną i przewodniczką do wyższych stanów świadomości. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, terapeutką thetahealing, channelerem kronik Akaszy, instruktorką medytacji oraz naturoterapeutką. Jestem także magistrem fizjoterapii. Fascynuje mnie złożoność, a zarazem prostota istnienia.

Zajmuję się odszukiwaniem przyczyn obecnego stanu zdrowia czy blokad życiowych, a następnie pomocą w uwolnieniu tych wzorców poprzez pracę z podświadomym umysłem w stanie theta. Przekazuję informacje od przewodników duchowych, nauczycieli i istot światła o ścieżce i celu duszy. Wspieram zabiegami bioenergetycznymi, a także w zmianie nawyków myślowych. Pracuję także wdrażając praktyki cielesno-duchowe jak joga czy taniec ekstatyczny (intuicyjny) w celu poprawienia przepływu energii witalnej w ciele.

Kurs nauczania medytacji ukończyłam w swojej dwumiesięcznej podróży w Indiach. Organizuję warsztaty medytacyjne, zwiększające świadomość i prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia.

Moją misją jest rozbudzenie w spotkanym człowieku iskry świadomości tego kim jest. Tak, aby stawiał samodzielne kroki ku sobie, odszukał swoją prawdę, swoją mądrość i moc. Aby odzyskał kontakt ze swoją duszą i swój wewnętrzny potencjał. 

Kieruje mną przede wszystkim moja intuicja i głębokie połączenie z samą sobą, zaufanie do wyższego prowadzenia, otwartość na informację i drugiego człowieka. Za moimi umiejętnościami stoi wiedza zdobywana podczas praktyk medytacyjnych i wglądów, ale także wiedza usystematyzowana przez psychologów, bioterapeutów, mistyków i przewodników duchowych, również tych spotkanych w swojej podróży w Indiach. 

Naszym naturalnym stanem zdrowia jest chwiejna wewnętrzna równowaga, której przajawami są zdrowe ciało, witalność oraz odczuwana radość i satysfakcja życiowa. Mogę być Twoim drogowskazem i inicjatorką do Twojej wewnętrznej integracji i zdrowia, jednak to Ty robisz decydujący krok którym na samym początku jest decyzja o chęci uzdrowienia siebie lub swojego życia. 

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Chętnie wesprę Cie w Twoich pierwszych krokach. 

W razie pytań napisz do mnie: kontakt@namastemedicine.pl

Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się, czytaj, inspiruj, pisz i pytaj. Jestem tu dla Ciebie. 

Wybierz formę współpracy: