O mnie i o mojej misji

Nazywam się Aleksandra Langiewicz

jestem aktywatorką kobiecej energii. Prowadzę kobiety do połączenia się z pierwotną kobiecą energią
DIVINE FEMININE ENERGY. Rozbudzam w kobietach intuicję, zaufanie do życia, radość i pasję. Inspiruję do życia w zgodzie z cyklem menstruacyjnym i całym wszechświatem.

Z wykształcenia akademickiego jestem fizjoterapeutką, ukończyłam 2.5 letnie studium naturoterapii z zamiłowania do medycyny chińskiej i pracy energetycznej. Jestem praktykiem bioterapii, instruktorką jogi i medytacji, a także dźwiękoterapeutką.

Poszukiwania swojej drogi zaprowadziły mnie do wiedzy na temat pierwotnej kobiecej energii – energii cyklu menstruacyjnego, która jest naszym największym kobiecym darem. Zrozumieć i połączyć się ze swoim cyklem oznacza połączyć się z całym wszechświatem, ale przede wszystkim z mocą kobiecej linii Twojego rodu.

Stworzyłam swój autorski program w oparciu o zdobytą wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie : Boski Przepływ

Moja droga do połączenia się z kobiecą energią była długa. Jestem Mistrzynią Polski w judo – aby dotrzeć do swojej kobiecej energii zrobiłam przeskok z energii ogromnego wysiłku fizycznego i rywalizacji na rzecz wspołkreacji i wspołbycia z kobietami i kokreacji z samym wszechświatem.

Dzięki zintegrowaniu w sobie obydwóch pierwiastków – kobiecej i męskiej energii trzymam przestrzenie harmonijnego wzrostu i rozwoju. Jedna z nich jest platforma Namaste Woman, której ideą jest zanurzanie się w swoją kobiecą energię cyklicznie – jak mamy w swojej naturze oraz ucieleśnienie swojej prawdy.

Duchowość kobieca jest duchowością ucieleśnioną. Zapraszam do wspólnej podróży.