Kim jestem / Moja misja

Nazywam się Aleksandra Langiewicz, jestem terapeutką holistyczną i nauczycielką medytacji. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, terapeutką thetahealing, w trakcie kształcenia w zawodzie naturoterapeuty. Fascynuje mnie złożoność, a zarazem prostota istnienia.
Zajmuję się odszukiwaniem przyczyn obecnego stanu zdrowia czy blokad życiowych, a następnie uwalnianiem tych wzorców. Swoje umiejętności wykorzystuję także do oczyszczania aury miejsc, aury osób, a także programowania kryształów. 
Nieodłącznym elementem mojego życia są eksploracje i podróże. Wewnętrzne, medytacyjne i te międzykontynentalne, dające zrozumienie lokalnemu podejściu do zdrowia, choroby i istnienia. Na mojej liście podróżniczej znajduje się między innymi Peru, Tybet i Hawaje. Naukę czerpię z każdego nowego doświadczenia w życiu, każdej podróży i relacji, a także na kursach i warsztatach.
Kurs nauczania medytacji ukończyłam w swojej dwumiesięcznej podróży w Indiach. Organizuję warsztaty medytacyjne, zwiększające świadomość i prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia.
Moją misją jest rozbudzenie w spotkanym człowieku iskry świadomości tego kim jest. Tak, aby stawiał samodzielne kroki ku sobie, odszukał swoją prawdę, swoją mądrość i moc. Aby odzyskał swoją duszę i swój wewnętrzny potencjał. 
Kieruje mną przede wszystkim moja intuicja i głębokie połączenie z samą sobą, zaufanie do wyższego prowadzenia, otwartość na informację i drugiego człowieka.

Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się, czytaj, inspiruj, pisz i pytaj. Jestem tu dla Ciebie. 🙂