Aleksandra Langiewicz

Nazywam się Aleksandra Langiewicz, jestem terapeutką holistyczną i nauczycielką medytacji. W swojej praktyce łączę klasycznie pojmowaną fizjoterapię z zabiegami terapii naturalnej i energetycznej. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, w trakcie kształcenia w zawodzie naturoterapeuty. W swojej pracy wykorzystuję zarówno koncepcje zachodnie jak i wschodnie. Fascynują mnie prawa natury, na których oparta jest medycyna Chińska, a także Ajurweda – czyli wiedza o życiu.

Kurs nauczania medytacji ukończyłam w swojej dwumiesięcznej podróży w Indiach. Organizuję warsztaty medytacyjne, zwiększające świadomość i prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia. Pracuje korzystając z medycyny energetyczno-informacyjnej, kierując uwagę pacjenta na zrozumienie przyczyny choroby czy dysfunkcji, co bezpośrednio powoduje duży krok, często kluczowy do uzdrowienia w różnych sferach życia. Kieruje mną wewnętrzna intuicja i głębokie połączenie z samą sobą, otwartość na informację i drugiego człowieka.

 „Nasze ciało ten wspaniały posłaniec życia, nie tylko wskazuje dokładnie, które postępowanie jest szkodliwe dla zdrowia, lecz również daje nam dokładną radę jak powrócić do harmonii z życiem i samym sobą” – Kurt Tepperwein

Nasze ciało posiada ogromny potencjał samoleczenia, gdy jest w pełni zintegrowane. A wyrazem zdrowia i wewnętrznej integracji jest odczuwana radość życia. Brak odczuwanej radości, poczucie braku sensu lub przewlekłe zmęczenie są poważnymi objawami zaburzenia wewnętrznej harmonii. Wielowymiarowość naszego istnienia wymaga wielowymiarowego i holistycznego podejścia.

Fascynują mnie podróże. Wewnętrzne, medytacyjne i dalekie podróże duchowe, dające zrozumienie lokalnemu podejściu do zdrowia i choroby. Na swojej liście podróżniczej znajduje się między innymi Peru, Tybet i Hawaje. Naukę czerpię z każdego nowego doświadczenia w życiu, każdej podróży i relacji.


Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się, czytaj, inspiruj, pisz i pytaj.