O mnie i o mojej misji

Nazywam się Aleksandra Langiewicz, jestem terapeutką holistyczną i instruktorką medytacji. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, terapeutką thetahealing, w trakcie kształcenia w zawodzie naturoterapeuty. Fascynuje mnie złożoność, a zarazem prostota istnienia.
Zajmuję się odszukiwaniem przyczyn obecnego stanu zdrowia czy blokad życiowych, a następnie pomocą w uwolnieniu tych wzorców poprzez pracę z podświadomym umysłem w stanie theta, wsparcie zabiegami bioenergetycznymi, a także doborem odpowiednich ćwiczeń, ziół czy pożywienia.
Nieodłącznym elementem mojego życia są eksploracje i podróże. Wewnętrzne, medytacyjne i te międzykontynentalne, dające zrozumienie lokalnemu podejściu do zdrowia, choroby i istnienia. Na mojej liście podróżniczej znajduje się między innymi Peru, Tybet i Hawaje. Naukę czerpię z każdego nowego doświadczenia w życiu, każdej podróży i relacji, a także na kursach i warsztatach. Kurs nauczania medytacji ukończyłam w swojej dwumiesięcznej podróży w Indiach. Organizuję warsztaty medytacyjne, zwiększające świadomość i prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia.
Moją misją jest rozbudzenie w spotkanym człowieku iskry świadomości tego kim jest. Tak, aby stawiał samodzielne kroki ku sobie, odszukał swoją prawdę, swoją mądrość i moc. Aby odzyskał swoją duszę i swój wewnętrzny potencjał. 
Kieruje mną przede wszystkim moja intuicja i głębokie połączenie z samą sobą, zaufanie do wyższego prowadzenia, otwartość na informację i drugiego człowieka. Za moimi umiejętnościami stoi wiedza zdobywana podczas praktyk medytacyjnych i wglądów, ale także wiedza usystematyzowana przez psychologów, bioterapeutów, mistyków i przewodników duchowych, również tych spotkanych w swojej podróży w Indiach. 
Naszym naturalnym stanem zdrowia jest chwiejna wewnętrzna równowaga, której przajawami są zdrowe ciało, witalność oraz odczuwana radość i satysfakcja życiowa. Mogę być Twoim drogowskazem i inicjatorką do Twojej wewnętrznej integracji i zdrowia, jednak to Ty robisz decydujący krok którym na samym początku jest decyzja o chęci uzdrowienia siebie lub swojego życia. 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Chętnie wesprę Cie w Twoich pierwszych krokach. 
W razie pytań napisz do mnie: kontakt@namastemedicine.pl
Cieszę się, że tu jesteś. Rozgość się, czytaj, inspiruj, pisz i pytaj. Jestem tu dla Ciebie. 🙂
Wybierz formę współpracy: