Gabinet

Namaste Medicine to przestrzeń, w której każdy pacjent, czy klient jest przyjmowany jako istota duchowa, doświadczająca okresowych trudności w manifestacji siebie. Te trudności mogą obejmować wiele sfer życia, bowiem w holistycznym podejściu do zdrowia jesteśmy zorientowani na całokształt istoty ludzkiej.

Praca terapeutyczna, której się podejmuje bazuje na medycynie energetyczno-informacyjnej, zabiegach bioenergoterapeutycznych, zabiegach Reiki, thetahealing wraz ze wsparciem coachingowych, a także jeśli jest taka potrzeba z doborem ziół czy wskazówek dietetycznych w oparciu o wiedzę z fitoterapii i medycyny chińskiej.

Terapie naturalne czy tez medycyna naturalna to szeroko pojęty zbiór metod terapeutycznych którego wspólnym mianownikiem jest przywrócenie wewnętrznej harmonii, dzięki której możliwe jest obudzenie potencjału samouzdrawiania organizmu. Celem stosowania terapii naturalnych jest osiągniecie równowagi między umysłem, ciałem i duchem. Efektem jest wzrost witalności i świadomości, poczucie pełni zdrowia i poprawa jakości życia, odczuwana radość i chęć do doświadczania życia.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług stale podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem magistrem fizjoterapii z wykształcenia akademickiego, certyfikowaną terapeutką Reiki i thetahealing. Aktualnie jestem w trakcie zdobywania dyplomu w zawodzie bioenergoterapeuta i naturoterapeuta.

Jako instruktorka medytacji organizuję warsztaty medytacyjne prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia i przebudzenia w świadomości. Regularnie prowadzę także webinary dzieląc się swoją praktyczną wiedzą, która wprowadzona w życie, przynosi korzystne zmiany w różnych jego aspektach.

Nasze ciało posiada ogromny potencjał samoleczenia, gdy jest w pełni zintegrowane. A wyrazem zdrowia i wewnętrznej integracji jest odczuwana radość życia. Brak odczuwanej radości, poczucie braku sensu lub przewlekłe zmęczenie są pierwszymi, poważnymi objawami zaburzenia wewnętrznej harmonii. Wielowymiarowość naszego istnienia wymaga wielowymiarowego i holistycznego podejścia, które znajdziecie w moim gabinecie.

Umów się na wizytę:

ADRES GABINETU:
Kolbuszowa
ul. Nowe Miasto 51
667 882 992

Zajmuję się także sesjami konsultacyjnymi online, wsparciem w procesie wewnętrznej integracji poprzez pracę z polem energetyczno-informacyjnym na odległość, a także wykonuję zabiegi Reiki na odległość (również w nagłych i ostrych przypadkach podczas hospitalizacji).

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@namastemedicine.pl