Gabinet

Namaste – Gabinet Terapii Naturalnych to miejsce w którym klasyczna fizjoterapia spotyka się z alternatywnymi metodami leczenia takimi jak bioenergoterapia, refleksologia, akupresura i innymi metodami pozwalającymi na holistyczne, indywidualne podejście do każdego pacjenta. W zależności od potrzeb oprócz wizyt w gabinecie zalecam pracę własną pod postacią odpowiednio dobranych ćwiczeń, technik oddechowych czy medytacyjnych.

Terapie naturalne czy tez medycyna naturalna to szeroko pojęty zbiór metod terapeutycznych którego wspólnym mianownikiem jest przywrócenie wewnętrznej harmonii, dzięki której możliwe jest obudzenie potencjału samouzdrawiania organizmu. Celem stosowania terapii naturalnych jest osiągniecie równowagi między umysłem, ciałem i duchem. Efektem jest wzrost witalności i świadomości, poczucie pełni zdrowia i poprawa jakości życia.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług stale podnoszę swoje kwalifikacje, zarówno w Polsce ale też podczas swoich podróży. Inspirują mnie różne podejścia do zdrowia, choroby, alternatywne metody leczenia stosowane w różnych zakątkach świata. Marzę by w ten właśnie sposób – czerpiąc naukę na ten temat podróżować w różne zakątki świata.

ADRES:
ul. Przyjaźni 58u
Krzyki, Wrocław
(Pracownia Zdrowia)
rejestracja: 570155000