Namaste Medicine – naturalne i holistyczne podejście do zdrowia to miejsce w którym klasyczna fizjoterapia spotyka się z naturalnymi i holistycznymi metodami leczenia takimi jak bioenergoterapia, reiki, akupresura i innymi metodami pozwalającymi na holistyczne, indywidualne podejście do każdego pacjenta. W zależności od potrzeb oprócz wizyt w gabinecie zalecam pracę własną pod postacią odpowiednio dobranych ćwiczeń, technik oddechowych czy medytacyjnych.

Terapie naturalne czy tez medycyna naturalna to szeroko pojęty zbiór metod terapeutycznych którego wspólnym mianownikiem jest przywrócenie wewnętrznej harmonii, dzięki której możliwe jest obudzenie potencjału samouzdrawiania organizmu. Celem stosowania terapii naturalnych jest osiągniecie równowagi między umysłem, ciałem i duchem. Efektem jest wzrost witalności i świadomości, poczucie pełni zdrowia i poprawa jakości życia.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług stale podnoszę swoje kwalifikacje, zarówno w Polsce, ale też podczas swoich podróży. Inspirują mnie różne podejścia do zdrowia, choroby, alternatywne metody leczenia stosowane w różnych zakątkach świata. Marzę by w ten właśnie sposób – czerpiąc naukę na ten temat podróżować w różne zakątki świata.

Jestem terapeutką holistyczna łącząca klasyczną fizjoterapię z zabiegami terapii naturalnej i energetycznej. Jestem certyfikowaną terapeutką Reiki, w trakcie kształcenia w zawodzie naturoterapeuty. W swojej pracy wykorzystuje zarówno koncepcje zachodnie jak i wschodnie. Fascynują ją prawa natury, na których oparta jest medycyna Chińska, a także Ajurweda – czyli wiedza o życiu.

Aleksandra jest również terapeutką psychosomatyczną i nauczycielką medytacji. Kurs nauczania medytacji ukończyła w swojej dwumiesięcznej podróży w Indiach. Organizuje warsztaty medytacyjne, zwiększające świadomość i prowadzące do zrozumienia wielowymiarowości istnienia. Pracuje korzystając z medycyny energetyczno-informacyjnej, kierując uwagę pacjenta na zrozumienie przyczyny choroby czy dysfunkcji, co bezpośrednio powoduje duży krok, często kluczowy do uzdrowienia.

 „Nasze ciało ten wspaniały posłaniec życia, nie tylko wskazuje dokładnie, które postępowanie jest szkodliwe dla zdrowia, lecz również daje nam dokładną radę jak powrócić do harmonii z życiem i samym sobą” – Kurt Tepperwein

Nasze ciało posiada ogromny potencjał samoleczenia, gdy jest w pełni zintegrowane. A wyrazem zdrowia i wewnętrznej integracji jest odczuwana radość życia. Brak odczuwanej radości, poczucie braku sensu lub przewlekłe zmęczenie są pierwszymi, poważnymi objawami zaburzenia wewnętrznej harmonii. Wielowymiarowość naszego istnienia wymaga wielowymiarowego i holistycznego podejścia, które znajdziecie w moim gabinecie.

Umów się na wizytę:

ADRES GABINETU:
Pracownia Zdrowia
ul. Przyjaźni 58u
Krzyki, Wrocław
570 155 000

Zajmuję się także sesjami konsultacyjnymi online, wsparciem w procesie wewnętrznej integracji poprzez pracę z polem energetyczno-informacyjnym.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@namastemedicine.pl